Co nabízíme | České Budějovice

Nabízíme kompletní taneční program na společenské akce – plesy, rauty, módní přehlídky, prezentace, párty, soutěže, firemní akce či večírky, kadeřnické či vizážistické show, koncerty atd...

Nabízíme širokou škálu tanečních čísel v jakémkoliv počtu tanečníků:

  • sóla (1 tanečník, vhodné pro akce menšího charakteru – módní přehlídky, večírky, soukromé akce)

  • dua (2 tanečníci, vhodné pro večírky, přehlídky, výstavy, menší plesy a jiné kulturní akce)

  • malé skupiny (3 – 8 tanečníků, vhodné pro plesy, diskotéky, večírky, přehlídky)

  • velké formace (8 – 24 tanečníků, vhodné pro plesy, význačné akce, diskotéky aj)

  • produkce (až 60 tanečníků, vhodné na hromadné akce s dostatkem prostoru – sportovní haly, náměstí aj)

Připravujeme naše vlastní taneční programy nebo je možné zakomponovat naše tanečníky do vašeho programu – např. dotvoření umělecké akce či přehlídky, obohacení maturitního nástupu, taneční doprovod koncertu apod. Programy lze připravit z těchto stylů: disco dance, disco show, street dance.

Dále nabízíme profesionální choreografické služby – vytvoříme choreografii na míru přesně dle vašich představ a požadavků – např. nástupy na maturitní plesy, půlnoční překvapení, první svatební tanec, choreografie módních přehlídek, propagace vašeho výrobku atd.

Zajistíme pro veškeré choreografie hudební podklad, včetně hudebního střihu a jiných zvukových efektů, dále videoprojekci a světelnou techniku.

Taneční centrum má širokou základnu pohybově nadaných a vzhledově zajímavých jednotlivců, kteří jsou schopni profesionálně vystupovat na veřejných akcích (promoakce, focení, kompars, hostesky na společenských akcích, modelové a modelky na módních přehlídkách)