Kurzy | České Budějovice

Rozpis kurzů a skupin na školní rok 2020/21

Vážení rodiče, milí tanečníci, 

v následujícím rozpisu naleznete rozpis rekreačních kurzů a soutěžních skupin na další taneční sezónu.   Kdo neví, do jakého kurzu se přihlásit, poraďte se  se svým lektorem anebo na recepci se Šárkou, rádi Vám poradíme anebo si kurz či skupinu vyzkoušíte. 

Kdy se přihlásit:

Do rekreačních kurzů 1x týdně a do soutěžních skupin MD1, D1, J1 se může přihlásit kdokoliv až do naplnění kapacity. Pro zařazení je rozhodující datum přijetí platby členského příspěvku pro daný taneční kurz.

Do soutěžních kurzů extraligy  a 2.ligy – MD2,D2, J2, H1, DEX, JEX a HEX – do těchto skupin se zařazuje až na základě výkonu na soustředění, ale i tak je nutné vyplnit přihlášku do skupiny, kterou preferujete, po soustředění vám bude tato skupina potvrzena anebo nabídnuta jiná varianta. Pokud někdo na soustředění nejede, i když je povinné, může odevzdat přihlášku s tím, že bude veden jako náhradník. V září pak bude eventuálně přijat – ale pouze pokud bude volná kapacita.

Platba:

Rekreační kurzy – spolu s přihláškou je třeba zaplatit roční nebo pololetní členský příspěvek.  

Soutěžní skupiny – podat přihlášku a zaplatit NEVRATNOU zálohu 2000 Kč (doplatek v září a říjnu).

Č: účtu: 748 549 7001/5500, Raiffeisen banka

SS – dle kurzu – uvedeno v tabulce

VS – datum narození ve tvaru DDMMRRRRR nebo RČ

Do poznámky uvádějte: členský příspěvek plus jméno tanečníka

Jak se přihlásit:

Pro přijetí je důležitá platba, některé kurzy bývají obsazeny již krátce po otevření přihlašování, proto neváhejte s přihláškami.

Extraligové týmy a týmy 2.ligy – zde je nutné letní soustředění – kdo ještě není přihlášen, prosíme o urychlené odevzdání přihlášky, potřebujeme potvrdit ubytovací kapacity.

Rozpis lektorů bude zveřejněn v průběhu září dle rozvrhů na VŠ. Děkujeme za pochopení.

Kurz

den

Čas

Pro koho

Věk

Cena čl. příspěvku na rok/pololetí

SS

   

REKREAČNÍ KURZY

   

TS1

Po

15:00 – 16:00

Taneční školička pro nejmenší

3-5 let

2300/1500

1001

TS2

Po

16:00 – 17:00

Taneční školička pro nejmenší

4-6 let

2300/1500

1002

TS3

Út

15:30 -16:30

Taneční školička pro nejmenší

3-5 let

2300/1500

1003

TS4

St

16:00 – 17:00

Taneční školička pro nejmenší

3-5 let

2300/1500

1004

TS5

Čt

16:30 – 17:30

Taneční školička pro nejmenší

4-6 let

2300/1500

1005

DT1

Po

15:00 – 16:00

Disko tanec

  6-12 let

2300/1500

1006

DT2

Čt

15:30 – 16:30

Disko tanec

  8-15 let

2300/1500

1007

DT3

15:00 – 16:00

Disko tanec

  6-12 let

2300/1500

1008

SD1

Út

16:30 – 17:30

Street dance

  6-12 let

2300/1500

1009

SD2

St

16:00 – 17:00

Street dance

    8 – 15 let

2300/1500

1010

SD3

16:00 – 17:00

Street dance

    10 – 18 let

2300/1500

1011

Open class

St

18.30 – 19:30

Street a disko dance pro dospělé

dospělí

Formou permanentky/ nebo hodinová platba (100 kč/hod anebo 400 Kč/5 hod)

1019

   

SOUTĚŽNÍ KURZY

   

MD1

Po

St

17:00-18:00

17:00-18:00

Soutěžní tým MINI, 

doporučené přím. letní soustř. v TC

RN 2013 a mladší

5500

1012

MD2

Út

Čt

16:30-18:00

16:30-18:00

Soutěžní tým MINI,

povinná účast na LS

(TC nebo Stropnice)

RN 2013 a mladší

5500

1013

D1

Po

St

16:30-18:00

16:30-18:00

Soutěžní tým dětí – mírně pokr. a pokr.  doporučené LS

RN 2012 – 2009

5500

1014

D2

Út

Čt

16:30-18:00

16:30-18:00

Soutěžní tým dětí – pokr. tanečníci, povinné LS

RN 2012 – 2009

5500

1015

J1

Po

St

18:00-19:30

18:00-19:30

Soutěžní tým juniorů, – mírně pokr. a pokr., doporučené LS

RN 2008 – 2005

5500

1016

J2

Út

Čt

18:00-19:30

18:00-19:30

Soutěžní tým juniorů, pro pokročilé tanečníky, povinné LS

RN 2008 – 2005

5500

1017

H1

Po

St

18:00 -19:30

17:00 -18:30

Soutěžní tým dospělých a starších juniorů

(Ondra)

RN 2005, 2004  a starší

5500

1018

DEX

Po

Út

Čt

15:00 -16:30

15:00 -16:30

15:00 -16:30

Extraligový tým dětí

(vrcholové tancování, povinná účast na LS)

RN 2012 – 2009

7000

2006

JEX

Po

Út

16:30 -18:00

18:00 -19:30

15:00 -16:30

Extraligový tým juniorů

(vrcholové tancování, povinná účast na LS)

RN 2008 – 2005

7000

2007

HEX

Po

Čt

19:00 -20:30

18:00 -19:30

16:30 -18:00

Extraligový tým dospělých

(vrcholové tancování, povinná účast na LS)

RN 2004 a starší

7000

2008

Kontakt:
Šárka Budošová
tel. 774 334 364
email: recepce@move21.cz