Přidej se k nám i ty! 20. sezóna startuje!

Taneční centrum nabízí širokou škálu tanečních kurzů ve stylech Disco Dance a Street Dance. Přihlášky jsou v plném proudu! Vyplňte online přihlášku a oslavte s námi 20 let na taneční scéně.

Na ty nejmenší se těšíme v našich TANEČNÍCH ŠKOLIČKÁCH. Vhodné pro děti již od 3 let. Hravou formou se naučíme prvním tanečním krůčkům, správné koordinaci těla a celkovému začlenění do kolektivu.

Pro všechny nováčky nabízíme REKREAČNÍ KURZY. Jednou týdně se budeme věnovat základům Disco Dance a Street Dance na známé hitovky z rádia. Udržíme tělo v kondici a pohybu. Pro velké nadšence je to první krok k dalšímu tanečnímu růstu.

PŘÍPRAVKA je určena pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet pravou soutěžní atmosféru, mít svůj taneční kostým ušitý na míru a nebojí se na sobě poctivě pracovat. Potrénujeme taneční techniku, flexibilitu a připravíme soutěžní choreografii, kterou vyšvihneme přímo před porotou na osvětleném profi tanečním parketu.

Můžete vyplnit online přihlášku nebo nás navštívit na jednom z našich DNI OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 2. a 7. září mezi 16. – 18. hodinou v prostorách tanečního centra. Rádi Vám poradíme se správným výběrem. Nebojte se nás kontaktovat.😊

Na všechny se těší zkušený TÝM TRENÉRŮ. ❤